Adwokat Justyna Gardjan

zapraszam do zapoznania się z ofertą kancelarii

Oferta kancelarii

O Mnie

Nazywam się Justyna Gardjan i jestem adwokatem. W 2015 roku ukończyłam studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie, w latach 2016-2018 odbywałam aplikację adwokacką w Izbie Adwokackiej w Katowicach, zakończoną egzaminem adwokackim. 20 lutego 2020 roku zostałam wpisana na listę adwokatów (nr wpisu KAT/ADW/2023).

Prawo praktykuję już od ponad 8 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w sądach, prokuraturze oraz w kancelariach adwokackich, reprezentując klientów na sali sądowej oraz przed organami ścigania. W ramach dotychczasowej pracy zawodowej świadczyłam pomoc prawną zarówno na rzecz klientów indywidualnych jak również indywidualnych firm, przedsiębiorstw, spółek oraz jednostek samorządowych. Posługuję się językiem angielskim i niemieckim.

Do pełnionych przez mnie czynności zawodowych podchodzę z pasją i zaangażowaniem. Mam świadomość, że sprawa, z którą osoba potrzebująca pomocy prawnej zwraca się do adwokata jest „tą najważniejszą”, dlatego przy świadczeniu usług liczy się dla mnie przeze wszystkim szacunek oraz indywidualne podejście, uwzględniające sytuację klienta.